LVT «ЛВТ»

Компанія «ЛВТ» - створена в 1995 році. Основний вид діяльності компанії – виробництво однофазних стабілізаторів напруги та аксесуарів для ефірного та кабельного телебачення.

Регіональна мережа компанії представлена у всіх великих містах України.

В 2009 році, згідно тенденціям ринку, фірма доповнила модельний ряд стабілізаторів напруги новими позиціями і запропонувала ринку моделі АСН-250 та АСН-600 а в кінці року сімісторний стабілізатор АСН-300 С. Це нові, вдосконалені моделі (з мікропроцесорним керуванням від компанії Microchip), які досить швидко завоювали авторитет серед споживачів і зарекомендували себе як надійне обладнання.

На початку 2011 року з'явилась нова модель АСН-300 Н з можливістю вертикального кріплення та з найширшим діапазоном роботи серед усіх моделей АСН.

Принцип роботи компанії – виробництво якісної продукції за доступними цінами.

Дотримання високих стандартів якості стало можливим завдяки професійному рівню наших працівників та повному циклу виробництва на сучасному обладнанні, починаючи з обробки металу, нанесення порошкового покриття і закінчуючи автоматизованою установкою SMD компонентів, зборкою та тестуванням кожного виробу на випробовувальному стенді.

Сортування: orderby Кількість:

АСН-250

Відгуків (0)
777.78 грн.

АСН-300H

Відгуків (0)
833.33 грн.

АСН-600

Відгуків (0)
916.67 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH