Радіатор алюмінієвий GLOBAL (Код: )

Рейтинг:
Ціна: 173.44 грн.
  • Тип: секционный
  • Об’єм: воды в секции 0,3 дм3
  • Максимальна температура води: 95°C
  • Розміри: 582 х 80 х 80
  • Країна виробник: Италия
  • Особливість: упаковка 10 шт, цена за 1 шт
Кількість: 

У суворих кліматичних умовах України, коли зимові температури можуть опускатися до -30 градусів, надійна та ефективна система опалення, є невід'ємною і життєво необхідною частиною кожного будинку. Всі алюмінієві та біметалеві радіатори Global адаптовані до українських умов експлуатації. 

Усі пропоновані підприємством Глобал алюмінієві радіатори та ребра біметалічних радіаторів виготовляються литтям під тиском з високоякісних алюмінієвих сплавів високої міцності (згідно ЕN АВ 46100), застосовуються в авіаційній та автомобільної промисловості, що гарантує збільшений термін служби приладів. 

З 1994 р. система якості підприємства GLOBAL сертифікована відповідно до стандарту ISO 9002. Сертифікація посвідчена європейською організацією IQNet. Всі радіатори Глобал, представлені на українському ринку сертифіковані в Україні. 

При невеликій глибині (80 і 95 мм) радіатори Глобал характеризуються широкою номенклатурою по висоті (монтажна висота від 350 до 800 мм) і, отже, по теплоплотності. Можливість їх складання на ніпелях дозволяє варіювати довжину радіаторів за бажанням замовника. 

З урахуванням специфіки українських умов експлуатації систем опалення значно розширена номенклатура біметалевих секційних радіаторів глибиною 80 і 95 мм, в яких теплоносій проходить тільки всередині сталевий закладений деталі з вертикальною трубкою 16х13 мм, привареній до колекторів з труби 38х33 мм, а ребра виготовлено з алюмінієвих сплавів. Очевидно, можливості застосування біметалевих радіаторів у вітчизняній практиці широкі. 

Алюмінієві радіатори Глобал з монтажними висотами 350 і 500 мм (крім GL / D) зміцнені з урахуванням особливостей експлуатації в Україні і розраховані на робочий надлишковий тиск теплоносія до 1,6 МПа при випробувальному тиску не менше 2,4 МПа.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH